Благой Георгиев се завърна в игра след няколкомесечно отсъствие след операция на колената при загубата на неговия Терек Грозни с 1:3 като гост на Динамо Москва.

Българският национал влезе на терена в 70-ата минута, когато резултатът вече бе 2:1 в полза на московчани и не успя да помогне на чеченския тим, който малко след това инкасира и трети гол.

Терек поведе в резултата на Арена Химки с попадение на Шамил Лахиялов в 35-ата, но Динамо изравни две минути преди почивката с гол на бившия германски национал Кевин Курани.

Александър Самедов даде преднина на московчаните в 66-ата минута, а Игор Семшов оформи крайното 3:1 в полза на московския отбор в 73-ата.

Благой Георгиев имаше шанс да се завърне с гол, след като стреля опасно в 83-ата минута, но вратарят на домакините Владимир Габулов спаси.

Динамо се изкачи на осмо място в класирането с 26 точки от 19 мача, докато Терек е седми с 27 точки от 20 срещи.