Левски посреща Берое при жените, Спартак чака ЛукОйл
Левски посреща Берое при жените, Спартак чака ЛукОйл
Женският баскетболен отбор на Левски посреща Берое 07 в осмия кръг на дамската Национална лига. Двубоят е от 17 часа в зала „Универсиада”. Тимът, воден от Стефан Михайлов е на втора позиция във временното класиране, като отстъпва само на Монтана 2003. Съставът от Стара Загора пък ще е без Златина Калоферова и Моника Гаврилоска.

В другите срещи от кръга Дунав 8806 е домакин на Славия в събота от 18 часа в Русе, а в неделя е очакваният с най-голям интерес сблъсък между лидера Монтана и шампионките от ЛукОйл Нефтохимик. Двубоят е от 17 часа в зала „Бойчо Брънзов” в Бургас.

Спартак Плевен и ЛукОйл Академик започват осмия кръг в мъжката Национална баскетболна лига. Плевенчани приемат „студентите” от 18 часа довечера, а другите срещи от кръга са в събота, като Черноморец посреща Левски от 18 часа. С час по-късно е насрочен мачът между Балкан и Ямбол в Ботевград, а от 17.30 часа в Самоков Рилски спортист е домакин на Евроинс Черно море.