Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер призна, че нещо липсва на отбора му. По всичко личи, особено след второто равенство в Премиършип, че празнотата, отворила се след продажбата на капитана Робин ван Перси, все още не е запълнена. И в двете срещи от старта на шампионата, Арсенал завърши 0:0, първо срещу Съндърланд, а след това и със Стоук Сити.
„Все още има нещо, което ни липсва“, сподели Арсен Венгер.
„Определено имаме много работа за вършене, защото ни липсва малко точност в последния етап“, добави наставникът, който уточни, че новите попълнения все още не са напълно сработени.
„Като цяло мисля, че можем да бъде приятната изненада през този сезон“, добави още Арсен Венгер. Според медиите, Арсенал ще привлече още един футболист преди затварянето на трансферния прозорец, като това най-вероятно ще бъде Шейк Тиоте от Нюкасъл.

