Бока Хуниорс се завърна на върха на класирането след четвъртия кръг на аржентинското футболно първенство. Възпитаниците на Хулио Фалсиони победиха предпоследния в класирането Унион Санта Фе с 2:1 като гост и събраха 9 точки.

Двубоят на стадион "15 април" беше белязан с инциденти.

Домакините завършиха срещата с девет души след червени картони на полузащитника Пабло Бруна за удар без топка и на бранителя Мауро Майдана за втори жълт картон.

Въпреки числения си превес, гостите стигнаха до успеха едва две минути преди края с гол на Николас Бланди.

След мача петима души бяха ранени при престрелка между враждуващи фракции на привърженици на Бока Хуниорс, съобщава БТА.

Унион остана без спечелена точка от началото на сезона. Лидерите преди кръга Килмес, Расинг Клуб и Нюелс Олд Бойс постигнаха равенства и събраха по 8 точки.

Килмес се добра до 1:1 на терена на Атлетико Рафаела с гол в последните секунди на добавеното време на Факундо Дис.

Расинг Клуб завърши 1:1 при гостуването си на Ланус след изравнително попадение на Габриел Ауче в средата на второто полувреме. Ауче беше отстранен от игра минута преди края с втори жълт картон.

Нюелс Олд Бойс пък стигна само до 0:0 като гост на Белграно.