Иван Иванов реализира четвъртия си гол този сезон с екипа на Партизан, при победата с 5:0 над Слобода Ужице в последния мач от шестия кръг на сръбското първенство. Родният защитник има попадения в Шампионската лига, Лига Европа и сръбската Суперлига през настоящия сезон.

Иванов вкара четвъртия гол в днешната среща, в 77-та минута. След корнер, изпълнен от Неманя Томич, Милкович засече с глава, стреля към вратата, но топката се отклони, и българският бранител реагира най-добре, пращайки я в мрежата от близко разстояние.

Преди това Лазар Маркович в 20-та минута и Никола Нинкович в 39-та бяха дали добра преднина за Партизан на почивката. Стефан Шчепович се разписа в 68-та за 3:0, след което дойде и мигът на Иван Иванов. Крайното 5:0 оформи отново Шчепович в последните секунди от редовните 90 минути на двубоя.

Така Партизан вкара пет гола във втори пореден мач от сръбското първенство, макар че не успя да отбележи нито един на Нефчи през седмицата в Лига Европа.

В сряда Партизан приема Пролетер Нови Сад в мач за Купата на Сърбия.