В мача от четвъртия кръг на италианското футболно първенство Каляри - Рома, който бе отложен в неделя, е присъден служебен резултат 3:0 за Рома. Рома подаде жалба на базата на член 17 на италианската футболна федерация и днес съдията Джанпаоло Тозел присъди служебна победа 3:0 за Рома.

Мачът от четвъртия кръг на италианското футболно първенство Каляри - Рома в неделя бе отложен поради съображения за сигурност от префектурата на Каляри. Мачът трябваше да се играе на новия стадион "Ис Аренас".

Първоначално префектурата на Каляри планираше мачът да се играе без зрители, тъй като строителството на стадиона още не е завършило. Но президентът на Каляри - Масимо Челино, отправи апел към запалянковците да дойдат на стадиона на мача с Рома. Именно след апела на Челино префектурата реши да отложи мача.