Гонките продължават да генерират печалби за участниците в „Еврофутбол”
Гонките продължават да генерират печалби за участниците в „Еврофутбол”

Гонките с хрътки продължават да генерират печалби за участниците в „Еврофутбол” – това отдавна вече не е новина, но продължава да радва всички любители на надбягванията с кучета.

Още в началото на втората седмица от пускането на новия продукт на букмейкърската къща столичанин „стартира” със завидните 1 548 лева – той избра прогноза за 1-3 място и талон на стойност 60 лева, за да реализира своя успех. Тенденцията за много и големи печалби за участниците в „Еврофутбол” се запази и на 10.12.2012 г., когато познавач от Пловдив взе общо 2 070 лева. Той си тръгна с четирицифрената сума, след като „се пусна“ на залози за победител на три от сътезанията с кучета. Победата на хрътка със звучното име Baby Andrea, пък донесе на участник от Смолян сумата от 900 лева. Той избра 11-та гонка на хиподрума в Сандърланд от емблематичната дата 12.12.2012 г., за да си направи предколеден подарък. Още един софиянец влезе в листата с големите печалби от гонки – той взе 1 250 лева от залога за Победител в гонката с номер 9 на хиподрума в Крейфорд на 13.12.2012 г.

Тези и още много печалби зарадваха участниците в надбягванията с кучета. Не е маловажна обаче и ролята на букмейкърите – пунктове в София, Кюстендил, Пловдив и Варна заеха първите места по брой реализирани залози на гонките за отминалите 6 дни. Най-много желаещи да се пробват на надбягванията с хрътки е имало в букмейкърския пункт до бл. 45 в столичния квартал „Дружба-1”. Жителите на кюстендилския квартал „Изток”, пък станаха следващите в списъка, които изгаряха от желание да спечелят от състезанията по хиподрумите в Англия. Улица „Огражден” в Пловдив също стана „арена” на залагания на гонките с кучета в пункта на № 10. Букмейкърите на ул. „Арх. Дабко Дабков” № 17 във Врана, пък приеха най-много талони за надбягванията в цяла източна България.