Отборът на Локомотив Пловдив падна от Хасково в проверка, която се игра на клубния стадион в парк Лаута. Възпитаниците на Александър Станков отстъпиха с 0:2 на тима от родната Б група.

И двaта гола Хасково вкара през първото полувреме. Недялко Хубенов се разписа вкарвайки с глава, след центриране отдясно на Цецо Матев.

Второто попадение бе дело на звездата на Хасково Владислав Узунов. Той вкара от пряк свободен удар. Това е негов специалитет, като и в предишните два мача на Хасково Влади Узунов вкара от фаул. Първо на Дунав в последната минута за победата с 2:1, а след това се разписа от фаул в Дупница срещу Марек, при загубата с 1:2.

Старши треньорът на тима Сашо Станков заяви след мача, че не смята да разчита повече на полузащитника Тодор Тимонов. Според думите на специалиста, халфът не се вписва в концепцията му и ще бъде освободен.