Мениджърът на Фулъм Мартин Йол изрази възхищението си от попадението, което реализира Пайтим Касами при победата с 4:1 над Крустъл Палас. Според холандеца, голът на 21-годишния полузащитник надминава по класа знаменитото воле на Марко ван Бастен от Европейското първенство през 1988 година.
Помолен да сравни двата гола, Мартин Йол заяви: „Мисля, че този е по-добър. Той овладя на гърди и я изпрати в далечния ъгъл. Голът на Марко беше малко по-различен. Не можете да ги сравнявате. Но този беше по-добър.“
Пайтим Касами реализира много красиво попадение в 19-та минута за 1:1. Играчът на Фулъм овладя балонно подаване в ъгъла на наказателното поле, спря на гърди, стреля от воле по фантастичен начин и оплете топката в противоположния край на вратата.
Сами сравнете двете попадения на Марко ван Бастен и на Пайтим Касами, преценете кой от двата е по-красив и кой има по-голямо значение.