Българският национал Георги Миланов записа 64 минути игра при равенството на неговия ЦСКА Москва - 0:0 с Ростов. Полузащитникът получи травма в задната част на бедрото през второто полувреме на двубоя, което наложи моментално да бъде заменен.

Двата тима не успяха да си реализират гол в двубоя от 18-я кръг на руското първенство.

ЦСКА Москва остава на четвърто място с 34 точки, докато Ростов е на 8-о с 24.

В друг мач, който се игра днес, Живко Миланов записа цял мач при победа с 2:0 над Анжи Махачкала. Двубоят се игра на стадион „Анжи Арена“.

Първото попадение падна в 42-та минута на срещата. Том оформи бърза контраатака и необезпокояваният Кирил Панченко реализира за 1:0. В 74-та минута Михаил Комков успя да удвои резултата, след като стреля в далечния ъгъл на вратата за 2:0.

След победата отборът на Живко Миланов заема 13-о място в класирането на руското първенство, с 15 точки. Анжи остава на дъното само със 7 пункта след 18 двубоя. Лидер е Зенит с 37 точки.