Младок от Реал с посинено око от гостуването в Памплона
Младок от Реал с посинено око от гостуването в Памплона

Младият нападател на Реал Мадрид Алваро Мората се прибра с насинено око от гостуването на тима в реванша за Купата на краля срещу Осасуна.

Мората игра само 19 минути, след като се появи като резерва през второто полувреме, за победата с 2:0 на мадридчани.

Малко след като се появи в игра, той се сблъска с Пунял, и макар че се изправи бързо, само минута-две по-късно, цялото му ляво око бе оттекло много лошо.

След като получи медицинска помощ, окото на Мората остана полузатворено, и затова Карло Анчелоти прецени, че ще е най-добре да бъде заменен.

Камерите край терена уловиха младока да твърди на лекарите - "Виждам, виждам", но въпреки това, той бе принуден да напусне, след като новият му опит да се върне на терена, завърши неуспешно.

"Вече съм добре, окото е наред, боли ме повече, че трябваше да напусна терена," заяви Мората в социалните мрежи за феновете си.