Ракета номер 1 на българския тенис Григор Димитров, който постигна исторически успех, класирайки се за осминафиналите на Открито първенство в Австралия след успех над Милош Раонич, показа, че е доста здраво стъпил на земята. Хасковлията коментира, че това е просто една победа за него, като допълни, че търпението е било сред ключовите стълбове, които са му донесли триумфа.
„Това е просто една победа, която обаче не дойде никак лесно за мен. Условията не бяха много добри – имаше вятър и неприятни течения. Доволен съм, че все пак се справих и спечелих“, започна Гришо.
„Търпението бе много важно в този мач за мен. Очакванията към мен са наистина големи. Понякога това се отразява. Важното е обаче да излезеш на корта и да се раздадеш на 100%“, каза още щастливият Григор.