В мач от 19-я кръг на А група Берое не успя да победи като домакин Черно море и заралии остават без победа от началото на пролетния дял на шампионата.

Домакините имаха преимущество, но така и не успяха да отбележат необходимия им гол, за да стигнат до победата срещу „моряците”.

В 8-та минута Видолов стреля от 7-8 метра, но вратарят на гостите Илчев спаси удара.

Три минути по-късно Еламе стреля високо над вратата от дъгата на наказателното поле.

В 14-та минута от пряк свободен удар на дъгата на наказателното поле, Александър Александров - Кривия стреля, но ударът му мина покрай вратата.

В 32-та минута Владислав Златинов напредна отляво, подаде към Костадин Видолов, той към Костурков, който стреля във вратаря, а при добавката Еламе шутира над вратата.

В 44-та минута домакините имаха претенции за дузпа за нарушение срещу Влади Златинов, но такава не бе отсъдена.

Минута по-късно след разбъркване пред вратата на Черно море, Апостолов стреля опасно, но Илчев улови топката.

В 87-та минута Диян Генчев стреля силно, но ударът му мина встрани от вратата.