Слави Делчев с две титли от турнира на КАИ НТЛ
Слави Делчев с две титли от турнира на КАИ НТЛ

Слави Делчев спечели две титли от първия турнир на двойки от календара на КАИ НТЛ.

В събота, 8 март, на кортовете на СК "R5" в София, Делчев и неговия партньор Светослав Дермански победиха на финала двойката Добромир Ганев/Любомир Петков с 6:1, 7:5.

В турнира взе участие и футболният съдия Таско Тасков в тандем с друг негов колега Георги Тодоров. Двойката загуби от по-опитните Габор Такач и Марио Райнспергер в първи кръг.

Вторият състезателен ден даде началото на турнира за смесени двойки OPEL CUP. 19 смесени двойки се включиха в надпреварата. До финал достигнаха Елвира Вергиева/Слави Делчев и Елена Андонова/Петър Котев. Победата е за Вергиева/Делчев с крайното 9:7 и първа титла за тях от OPEL CUP.

Следващият, последен турнир от зимната сесия на КАИ НТЛ, е на 22-23 март на кортовете на ТК "15:40" в София. Форматите за игра са мъже 35+, I и II дивизия, мъже 55+ и жени. Записване и повече информация - на официалния сайт на лигатаwww.ntl.bg. /БГНЕС