Дублиращият отбор на Левски победи с 4:2 Ботев в Пловдив, след като на полувремето губеше с 0:2. Срещата се игра пред около 500 зрители на стадион Христо Ботев.

През първата част домакините бяха по-активни и чрез Илиян Йорданов в 20-ата и Тодор Тимонов в 38-ата минути взеха аванс от два гола. Освен попаденията, жълто черните удариха и греда чрез Кръстев.

През второто полувреме Левски имаше пълно превъзходство на терена и момчетата на Бисер Хаздай вкараха четири безответни попадения.

Две минути след почивката Еньо Кръстовчев намали с глава след добро центриране на Веселин Минев. В 52-ата Цачев се възползва от грешка на вратаря Станев и също с глава изравни резултата.

Сините поведоха точно час след началото на срещата чрез вкаралия и в двубоя между представителните тимове на Левски и Ботев Жеан Карлос, който бе изведен очи в очи с вратаря от Гаджев.

Пет минути след попадението си бразилецът получи червен картон за удар без топка. Малко след него по пътя към съблекалните пое и наставникът на столичаните Хаздай след бурна реакция срещу отсъждане на главния съдия Драгомир Драганов.

Владимир Гаджев оформи крайното 4:2 след самостоятелен пробив и техничен удар от границата на наказателното поле в 80-ата.

Съставите:

Ботев: Станев, В. Василев, Витанов, Григоров, Кочев, Илиев, Манчев, Кръстев, Попов, Тимонов, Йорданов (Гунев, Александров, П. Василев)

Левски: Царев, Димитров, Мутафчийски, Станчев, Минев, Цачев, Яшар, Гаджев, Карлош, Зизов, Кръстовчев (Иванов, Недялков, Панайотов, Чакъров, Михайлов)

Главен съдия: Драгомир Драганов, помощници: Ивелин Занев и Християн Ганев