Спорна дузпа в 93-ата минута донесе равенството на Черноморец в домакинския мач срещу Локомотив София, играл се в Сливен заради продължаващия ремонт на стадион Лазур в Бургас.

Акулите бяха категорично по-добрият отбор през първото полувреме, но Дуду, Делимирович и Мишел не успяха да поразят вратата на Бонджулич.

В 65-ата минута червен картон получи Зоран Балдовалиев от гостите, който извърши нарушение и след това си позволи да репликира съдията Георги Йорданов.

Четвърт част преди края Виктор Шпишич напредна отляво и пусна топката в наказателното поле, където непокритият Даниел Митев вкара за 1:0 за железничарите.

15 секунди преди края на триминутното продължение съдията Георги Йорданов отсъди изключително спорна дузпа за Черноморец, която Любомир Любенов вкара и изравни за крайното 1:1.

Локо София се върна на втората позиция в класирането с десет точки, само една след водача Литекс, а Черноморец е седми с осем, но и има мач по-малко.