Вихрен нанесе тежка загуба на Черноморец насред Бургас с 1:3 в мач от последния 15-ти кръг за есенния полусезон в А група.

За гостите от Сандански точни бяха Тихамер, Еривертон и Уго Сантос. Едно попадение пък успя да върне Любенов от дузпа.

Гостите успяха да стигнат до два бързи гола в края на първата част. В 38-та минута Тихамер напредна сам по лявото крило и пусна покрай Чворович за 1:0.

Само 5 минути по-късно Еривертон удвои преднината за санданчани с гол от фаул.

Гостите успяха да стигнат до класическа преднина в 67-та минута, когато Уго Сантос реализира за 3:0.

Играчите на Димитър Димитров – Херо все пак вкараха почетно попадение в 74-та минута, дело на Любенов от дузпа.

След победата днес Вихрен излезе на 12-то място с актив от 16 точки. Черноморец пък е на 8-мо с 19.