Куарешма между Бенфика и Дженоа
Куарешма между Бенфика и Дженоа

Португалският полузащитник на Интер Рикардо Куарешма ще бъде трансфериран в Бенфика или Дженоа, съобщават медиите в Италия.

Куарешма засега се оказва излишен в състава на Жозе Моуриньо и в момента играе за лондонския Челси под наем.

Бившият играч на Порто дойде в Интер миналото лято за сумата от 24 милиона евро, но не успя да се наложи в състава и в крайна сметка през януари беше даден на Челси под наем.

В Дженоа оценяват Куарешма на 10 милиона евро, а на нападателите си Милито и Мота са сложили обща цена от 40 милиона евро.

Според италианската преса португалският гранд Бенфика също проявява интерес към бившия футболист на Порто и може да приюти Куарешма, но само при положение, че се съгласи да плати 10 милиона евро за играча.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google