Кметът на Сандански навива Коко Динев да остане във Вихрен
Боби Тренчев
Gong.bg
Кметът на Сандански навива Коко Динев да остане във Вихрен
Кметът на община Сандански Андон Тотев днес се срещна с президента на Вихрен Константин Динев. Двамата проведоха работен обяд, на който Тотев е навивал бизнесмена да продължи да издържа Вихрен. Новината за Гонг.бг съобщиха от общинската администрация в южния град.
Самият кмет потвърди, че Константин Динев е ухажван от Локомотив Пд да поеме издръжката на тима от парк Лаута. Кметът аргументира предложението си пред Константин Динев да продължи да бъде футболен президент на Вихрен с обновяването на стадиона, което бе извършено в последно време. Според Тотев запазването на президентския пост от страна на Динев ще запази, а и ще развие ДЮШ в клуба.
Срещата между кмет и футболен президент ще продължи утре сутрин от 9.00 ч. Андон Тотев декларира, че ще направи каквото е необходимо да задържи Константин Динев в Сандански. Според Друга информация от Сандански късно тази вечер ще бъде ясно дали Константин Динев ще запази инвестициите си във Вихрен.
Добави ни в предпочитани източници в Google