снимка: БГНЕС
Сън: Дрогба взе решение да остане в Челси
Дидие Дрогба е решил да остане в Челси, информира „Сън”. Футболистът не смята да приема, дори и да пристигне оферта от страна на Манчестър Сити.
„Гражданите” имат сериозен интерес към нападателя, като сумата, която бяха готови да извадят през януари бе в размер на 18 милиона паунда. Тогава обаче предложението бе отхвърлено.
Решаващ за бъдещето на Дрогба се оказал разговор с новия наставник на лондончани Карло Анчелоти, който най-вероятно е успял да убеди футболиста, че ще разчита на него.
Според източник на английския таблоид, Сити никога не е губил интереса си към Дрогба, но играчът е взел решение да остане в клуба.
В същото време, „сините” се подготвят да вземат Алешандре Пато. Сумата, за която вече се заговори в медиите, е в размер на 42 милиона паунда.
Добави ни в предпочитани източници в Google