Робсън: Сега дойде времето на Рууни и Бербатов
Легендата на Манчестър Юнайтед Брайън Робсън заяви, че отборът няма как да намери заместник на Кристиано Роналдо, но все пак добави, че феновете на тима трябва да се доверят на сър Алекс Фъргюсън. Бившият играч призова Уейн Рууни и Димитър Бербатов да се възползват от отсъствието на португалеца и да покажат най-доброто от себе си.
„Едно нещо, което хората трябва да проумеят, е това, че Юнайтед няма да намери футболист, който да замести Кристиано. Той е уникат”, заяви Робсън пред „Mirror”.
„Антонио Валенсия е добър състезател, но няма да вкара головете, които португалецът нижеше”, добави някогашният капитан на английските шампиони.
„Не бих се изненадал, ако Фъргюсън вземе още едно крило, дори и ако успее да вземе играча на Уигън”, продължи той.
Робсън каза, че сега е моментът, в който Уейн Рууни и Димитър Бербатов да излязат от сянката на Роналдо: „Мисля, че сега Рууни и Бербатов трябва да блеснат истински.”
Добави ни в предпочитани източници в Google