Роналдо разочарован от контузията БГНЕС
Роналдо разочарован от контузията
Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо заяви, че ще опита да съкрати времето си за възстановяване, но сподели, че не е бил готов на 100% за мача с Унгария през уикенда.

Роналдо бе заменен малко след началото на мача в световната квалификация на Португалия с Унгария, а предишната седмица въобще не взе участие в срещата от Примера Дивисион срещу Севиля.

"Чувствам се добре, но не съм готов на 100%. Имах проблеми, но исках да помогна на страната си да се класираме за Световното първенство", заяви Роналдо пред "AS".

"Контузията ми е по-различна от тази, при която имах нужда от операция. Нищо не можеше да се направи. Спокоен съм, защото знам, че с желание и добра работа на физиотерапевтите всичко ще е наред", допълни още португалското крило.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google